MeIst

Meist

Kes on tegelikult KOW brändi taga?

Kindlasti tunnevad paljud KOW kehakoorijate fännid huvi, kes on ikkagi KOW brändi taga? KOW brändi kui sellise taga on kaks ettevõtlikku noort Kristel ja Rauno, kes mõlemad on väga suured loodusliku kosmeetika austajad. Mis veel olulisem- neile mõlemale meeldib ise midagi oma kätega ära teha, olgu selleks kasvõi loodusliku ja kemikaalidevaba kosmeetika tootmine.

KOW asutaja ja juht on Kristel, kes on justkui Hunt Kriimsilm. Tema õlul on: ettevõtte juhtimine, tootearendus, turundus, müük, klientidega suhtlemine ning üldine paberimajandus.

Vähem tähelepanu ei tasuks pöörata Raunole, kelle ülesanne on tegeleda aktiivselt toodete turnuduse, müügi, pakkide saatmise ja toodete katsetamisega. Tänu temale jõuavad kõik tellitud tooted Teieni. Just Rauno on see, kes katsetab omal nahal uusi tooteid ning aitab neid välja mõelda. Ühtlasi on Rauno KOW toodete esmane ja kõige suurem kriitik ilma tema nõusolekuta ei lähe mitte ühtegi KOW toodet turule.

Meid võib kohata erinevatel laatadel, kuhu oleme oleme oma värvikaid tooteid müüma minna. Kui Meid juhuslikult kusagil laadal kohtate tulge ligi ja öelge “Tere” ning ehk leiate meie tootevalikust endale uued lemmikud.

Kuidas KOW alguse sai?

Kristel on alati olnud suur kehakoorijate sõber. Keha koorimist alustasingi tavalise kohvipaksuga, mis lisaks naha puhastamisele, eemaldab samuti surnud naharakke. Olles seda kaua kasutanud, siis hakkasin katsetama erinevaid poodides müüügil olevaid kehakoorijaid, kuid need ei olnud need õiged! Enamus poodides olevatest kehakoorijatest olid küll ilusat värvi ja veelgi parema ning meeldivama lõhnaga, kuid kahjuks oma ülesande poolest jäid need ikka tunduvalt alla tavalisele kohvipaksule. Lõpuks hakkasin ennast kehakoorijate maailmaga rohkem kurssi viima ning leidsin, et suurepärane kohvi-koorija võiks sisaldada veel rikkalikult taimseid rasvu ning võiksid lõhnata külluslikult.

Mõeldud, tehtud! Katsetasin, ebaõnnestusin ja lõpuks õnnestus mul luua täiuslik kooslus! Sattusime koos Raunoga nendest koorijatest nii vaimustusse, et poetasime oma läedastele neid jõuludeks kingikotti. Kõik, kes leidsid enda kingikotist KOW koorijad sattusid sellest samuti suurde vaimustusse ning soovisid tooteid aina juurde. Selline positiivne tagasiside tekitas minus nii hea tunde ning tekitas mõtte, et miks mitte luua selline bränd nagu KOW, et kõik kes armastavad kohvi baasil kehakoorijaid, saaksid Meie toodetest osa.

Mis oli mõtetes, sai ka teoks! Teie ees on bränd KOW, kes soovib avarale maailmale pakkuda midagi, mis brändi loojatel paneb silmad särama ja kõigele lisaks on kõik KOW tooted valminud käsitööna ning mis veel olulisem mitte ükski Meie toode ei sisalda mikroplasti, parabeene, sünteetilisi-, lõhna-, värv-, ega säilutusaineid.

Kõik KOW tooted on valminud suure hoole ja armastusega puhtalt käsitööna. Iga kehakoorija on ainulaadne! KOW tooted sobivad kasutamiseks ka veganitele, sest Meie armastame loomi ja sellepärast pole Me ühtegi toodet katsetanud loomade peal.

Teeme päevast- päeva tööd selle nimel, et Teieni tuua veelgi laiem ja värvikam kehakoorijate valik ning oleme võtnud suureks eesmärgiks hakata tootma samuti muid naturaalseid kehahooldustooteid.

Naturaalne ilus sina!

KOW


Kuidas KOw toimib?
Kohvi kehakoorija

Miks KOw?

VALMISTATUD KÄSITÖÖNA EESTIS.

ei sisalda parabeene, sünteetilisi-, lõhna-, värv- ega säilitusaineid.