Enimlevinud küsimused kehakoorijate kohta?

Kuidas kehakoorijat kasutada?

Parim viis on kasutada kehakoorijaid vannis, duši all või saunas. Soovitatav on nahk eelnevalt niisutada, et nahk oleks pehmem ja ei tekiks ärritusi. Me ei soovitata kasutada liiga kuuma vett, sest kuum vesi kuivatab liigselt nahka. Kehakoorija peale kandmiseks kasuta käsi pesukinnast ja tee masseerides ringjaid liigutusi. Kui oled soovitud osa kehast üle teinud lase koorijal mõned minutid toimida ja loputa koorija maha. Kasutades KOW kehakoorijaid ei ole vaja peale kehakoorimist kehakreemi kasutada, sest KOW kehakoorijas sidalduv kookosrasv niisutab ja toidab ning jätab naha pärast koorimist pehmeks ja värskeks.

Kui tihti peaks kehakoorijat kasutama?

Kuna nahk on tundlik, siis ei tohiks kehakoorijat kasutada rohkem kui 1-2 korda nädalas. Kui kasutad kehakoorijat esimest korda, siis testi seda eelnevalt väiksemal nahaosal, et vältida allergilist rekatsiooni.

Milleks on kehakoorija kasulik?

Kehakoorija peamine eesmärk on surnud naharakkude eemaldamine, mis aitab saavutada siledama ja pehmema naha. Koorijatel võib olla lisatud erinevate toimetega lisakoostisosi. Näiteks KOW kehakoorijad toidavad, lõhnastavad, puhastavad, niisutavad, aitavad väljutada jääkaineid, võitlevad tselluliidiga.

Millal ei tohiks kehakoorijaid kasutada?

Kui nahk on ärritunud, siis ei ole soovitatav kasutada koorivaid tooteid. Siia alla kuuluvad päikesepõletus, nahalööve, punetus jne. Koorija võib ärritusi tugevdada ja seega pikeneb paranemisprotsess. Soovitame kasuta kehakoorijaid vaid tervel nahal.

Milline kehakoorija valida?

Kuna soolaga kehakoorijad on üsna tugevad ja aitavad väga tõhusalt mürke välja viia, on õrnema naha puhul sobivad suhkruga koorijad ja tugevama või probleemsema naha puhul head soolaga koorijad. Näol soovitame kasutama õrnemaid koorijaid. Kindlasti ei ole soovitatav näol kasutada meresoolaga koorijaid. (KOW toodetest Turgutava mentooli ja Apelsini koore kehakoorijat, sest need tooted sisaldavad meresoola).

Mida peaks jälgima kehakoorija valminisel?

Kehakoorija valmisel peaks jälgima seda, et kehakoorija ei sisaldaks kahjulike aineid nagu näiteks mikroplasti, parabeene, sünteetilisi värv-ja lõhnaineid, sest keha koorides pääsevad need ained kergemini organismi.